Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

PSL rozda ziemię za bezcen

2012-04-20

PSL rozda ziemię za bezcen

W najbliższych dniach PSL przedstawi pakiet społeczny pod hasłem „Z myślą o rodzinie”, który ma być wsparciem polityki rodzinnej, demograficznej i społecznej.

PSL w najbliższych dniach przedstawi pakiet społeczny pod hasłem „Z myślą o rodzinie”, którego celem jest wspieranie polityki rodzinnej, demograficznej i społecznej. Pakiet ma przede wszystkim zachęcić młodych ludzi pracujących zagranicą do powrotu do Polski.

Jak czytamy w „Rzeczpospolitej” w propozycjach PSL-u znajdzie się m.in. projekt rządowego programu „Ziemia za złotówkę”, w ramach którego młodzi ludzie, zdecydowani na powrót z zagranicy lub też rezygnujący z wyjazdu, dostaną grunt pod budowę nowego domu za bezcen. Warunkiem otrzymania działki, ma być budowa na niej domu w ciągu 5 lat od zawarcia umowy. Rozdawana ziemia ma pochodzić z zasobów Agencji Nieruchomości Rolnych.

Dodatkowo PSL chce, aby wszyscy, którzy zdecydują się na skorzystanie z programu, otrzymali pomoc w znalezieniu pracy. Dlatego projekt zakłada wsparcie z Funduszu Pracy, dla tych przedsiębiorstw, które zatrudnią nowych osiedleńców.

Źródło: „Rzeczpospolita” | 2012-04-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupienialokale użytkowe na wynajeminne nieruchomości na wynajemdomy na sprzedaż powiat Jarosławskilokale użytkowe na wynajem powiat Międzychodzkimieszkania na wynajem gmina Dobczycelokale użytkowe na wynajem gmina Wronkidomy na wynajem w Czechowiemieszkania na sprzedaż w Janikowiedomy na wynajem w Debrznie

Deweloperzy

);