Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Przyjdź i zobacz!

2012-01-18

Przyjdź i zobacz!

19 stycznia br. o godz. 17.00 w Krakowie przy ul. Królewskiej 57 odbędzie się uroczysta prezentacja odrestaurowanej, modernistycznej mozaiki, która zdobi budynek Biprostalu.

19 stycznia br. o godz. 17.00 w Krakowie przy ul. Królewskiej 57 odbędzie się uroczysta prezentacja odrestaurowanej, największej w Polsce modernistycznej mozaiki, która zdobi budynek Biprostalu. W uroczystości udział weźmie m.in. Zastępca Prezydenta Krakowa Tadeusz Trzmiel oraz Wiceprezes Zarządu Biprostal SA Grzegorz Bałda.

Uroczystość została podzielona na dwie części – pierwsza odbędzie się na wolnym powietrzu, a jej głównym punktem będzie inauguracja iluminacji mozaiki, którą mają rozjaśnić reflektory o mocy 920 W. Po tej części uczestnicy przejdą do sali konferencyjnej, w której odbędą się dalsze uroczystości.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2012-01-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajeminne nieruchomości poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Brzezińskimieszkania na sprzedaż powiat Legnickidomy na sprzedaż gmina Wejherowolokale użytkowe na sprzedaż gmina Chodzieżmieszkania na wynajem w Ślepkowie Królewskimdomy na sprzedaż w Gogoliniedomy na wynajem w Lisowie

Deweloperzy

);