Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Przybywa ofert wynajmu

2006-06-19

Przybywa ofert wynajmu

W najbliższych tygodniach rozpocznie się, trwający zwykle do jesieni, ruch na rynku wynajmu.

W najbliższych tygodniach rozpocznie się, trwający zwykle do jesieni, ruch na rynku wynajmu – pisze „Rzeczpospolita”.

Największą szansę na wynajem mają mieszkania dobrze zlokalizowane i wyposażone. Klienci są coraz bardziej wymagający i starannie oglądają wiele ofert, zanim podejmą ostateczną decyzję - czytamy. Rynek mieszkań na wynajem stale się powiększa. Przybywa ofert od tych, którzy kupują lokale, traktując je jako lokatę kapitału.

Jak pisze gazeta, bardzo poprawił się standard oferowanych do wynajmu lokali. Dotyczy to zarówno pomieszczeń nowych, jak i w blokach z wielkiej płyty. Starsze lokale są starannie remontowane i wyposażane.

Podstawowe grupy wynajmujących to: studenci, pracownicy firm, którzy mieszkają na stałe w innym mieście czy kraju, oraz ludzie młodzi, niemający własnego mieszkania. Ale w niektórych miastach jak Kraków, Gdańsk, Sopot czy Warszawa coraz częściej krótkotrwałym wynajmem interesują się turyści czy wczasowicze, gdyż takie rozwiązanie jest tańsze niż pobyt w hotelu. Pośrednicy przewidują, że w ciągu najbliższych 2 lat wrośnie znacząco podaż mieszkań na wynajem. Przede wszystkim w nowych projektach. Sporo takich nieruchomości, na lokatę, kupują ostatnio obcokrajowcy. I wynajmują je, aby odzyskać nakłady poniesione na wykończenie – podsumowuje „Rzeczpospolita”.

Źródło: Anna Sielanko, „Rzeczpospolita” 19.06.2006 | 2006-06-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażdziałki na wynajemkamienice do kupieniadomy na wynajem powiat Jarosławskidomy na sprzedaż powiat M. Świętochłowicemieszkania na wynajem gmina Oświęcimmieszkania na wynajem gmina Pyskowicedomy na wynajem w Targowisku Górnymdomy na sprzedaż w Większycachdomy na sprzedaż w Jędrzychowicach

Deweloperzy

);