Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Przy węźle „Sośnica" nie widać kryzysu gospodarczego

2009-03-03

Przy węźle „Sośnica" nie widać kryzysu gospodarczego

Mimo kryzysu gospodarczego budowa największego w Polsce centrum handlowego nie zostanie zawieszona.

 

Mimo kryzysu gospodarczego budowa największego w Polsce centrum handlowego nie zostanie zawieszona – informuje „Gazeta Wyborcza”.
 
Tuż przy węźle autostradowym w gliwickiej Sośnicy zostanie wybudowany największy w Polsce kompleks handlowy – Park Handlowy „Europa Centralna” – czytamy dalej. Poza hipermarketami powstanie też niecodzienna galeria towarowa. Różnić się będzie tym, że każdy sklep będzie miał oddzielne wejście od zewnątrz. Prace przygotowawcze już się rozpoczęły. Pierwszy etap inwestycji obejmuje 67 tys. m kw.
 
Budowa kompleksu handlowego ma pochłonąć blisko 130 mln zł. Otwarcie Parku Handlowego planowane jest na 2010 r., ale to nie będzie koniec, ponieważ w następnych latach zagospodarowane na hotel i biura zostanie kolejne 23 tys. m kw. powierzchni obok kompleksu – donosi Gazeta.

 

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Katowice 25.02.2009 | 2009-03-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Giżyckimieszkania na wynajem powiat Ryckimieszkania na wynajem gmina Dywitylokale użytkowe na wynajem gmina Janowiecmieszkania na sprzedaż w Groniemieszkania na wynajem w Wielkich Chełmachmieszkania na sprzedaż w Jasionnie

Deweloperzy

);