Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Przy okrągłym stole

2011-08-18

Przy okrągłym stole

Do 22 sierpnia stowarzyszenia, fundacje i organizacje pozarządowe mogą zgłaszać swój udział w debatach o polityce mieszkaniowej Krakowa.

Do 22 sierpnia stowarzyszenia, fundacje i organizacje pozarządowe zajmujące się tematyką mieszkalnictwa, mogą zgłaszać swój udział w pracach Okrągłego Stołu Mieszkaniowego.

Tematyka cyklu debat będzie obejmowała m.in.: sytuację mieszkańców lokali znajdujących się w zasobie mieszkaniowym gminy, gospodarkę gminnymi lokalami mieszkalnymi, kwestię możliwości powiększania gminnego zasobu mieszkań, w tym rozwój budownictwa komunalnego oraz problem wysokości czynszów z tytułu najmu gminnych lokali czy zaległości czynszowych i groźby eksmisji. Dyskutowane również będą możliwości pomocy dla bezdomnych.

Rozmowy Okrągłego Stołu Mieszkaniowego to inicjatywa Rady Miasta Krakowa, która 6 lipca podjęła uchwałę w tej sprawie. Zgodnie z nią obrady Okrągłego Stołu będą toczyć się pod przewodnictwem Jacka Majchrowskiego, Prezydenta Miasta Krakowa.

Źródło: KRN.pl | 2011-08-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażgaraże do kupieniadziałki na wynajemdomy na sprzedaż powiat Kościańskidomy na sprzedaż powiat Golubsko-Dobrzyńskimieszkania na sprzedaż gmina Krzyżanówmieszkania na wynajem gmina Ostródadomy na sprzedaż w Wybudowanie Łasińskiemieszkania na sprzedaż w Sobiesękach Pierwszychdomy na sprzedaż w Rankowskie

Deweloperzy

);