Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Przy Joannitów powstanie biurowiec

2011-10-18

Przy Joannitów powstanie biurowiec

Opuszczony wrocławski budynek zmieni się w obiekt biurowy. Przy pracach jego zewnętrzna forma architektoniczna zostanie zachowana.

Opuszczony budynek przy ul. Joannitów zmieni się w obiekt biurowy – czytamy na portalu naszemiasto.pl. Rozpoczynający się obecnie remont zaniedbanej kamienicy potrwa do połowy maja 2012 r.

Zewnętrzna forma architektoniczna pozostanie taka sama. Zmienią się natomiast układ wewnętrzny, elewacje, okna i drzwi wejściowe. W miejsce wysokiego strychu pojawi się jedna lub dwie nowe kondygnacje. Wymieniona będzie także konstrukcja dachu i jego pokrycie. Budynek zostanie ocieplony, a fasady rozjaśnione – możemy przeczytać na portalu.

Prace renowacyjne i przebudowę przeprowadzi firma Lukbud. Projekt inwestycyjny uzyskał już aprobatę miejskiego konserwatora zabytków. Kamienica wchodzi bowiem w skład Starego Miasta.

Czytaj więcej newsów

Źródło: naszemiasto.pl | 2011-10-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażinne nieruchomości na zamianęhale i magazyny do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Golubsko-Dobrzyńskimieszkania na sprzedaż powiat Włocławskidomy na wynajem gmina Kruszynalokale użytkowe na wynajem gmina Kołodomy na wynajem w Horoszkach Małychdomy na wynajem w Kustrzycachdomy na sprzedaż w Kowalach

Deweloperzy

);