Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Przetarg na wykonawcę Centrum Nauki „Kopernik" na półmetku

2008-02-26

Przetarg na wykonawcę Centrum Nauki „Kopernik" na półmetku

Coraz bliżej do budowy Centrum Nauki „Kopernik" nad Wisłą. O to prestiżowe zlecenie stara się pięć firm.

Coraz bliżej do budowy Centrum Nauki „Kopernik" nad Wisłą. O to prestiżowe zlecenie stara się pięć firm – donosi „Gazeta Wyborcza”.

Centrum Nauki „Kopernik" ma być miejscem, gdzie dzieci, młodzież i dorośli będą samodzielnie przeprowadzać doświadczenia z różnych dziedzin wiedzy. Okazały, wtopiony w krajobraz brzegu Wisły, budynek z efektownym planetarium i Parkiem Odkrywców powstanie na Powiślu tuż nad tunelem Wisłostrady w pobliżu mostu Świętokrzyskiego. Jak czytamy dalej, inwestycję podzielono na dwa etapy. Pierwsza część budynku ma być gotowa za dwa lata, kolejna – siedem miesięcy później.

Drugi etap przetargu rozstrzygniemy prawdopodobnie pod koniec kwietnia. Najbardziej optymistyczna wersja to podpisanie umowy 1 czerwca i rozpoczęcie budowy w drugiej połowie roku – informuje Gazeta.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Stołeczna 22.02.2008 | 2008-02-26

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupienialokale użytkowe na wynajemdomy do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Pleszewskimieszkania na sprzedaż powiat Pszczyńskimieszkania na wynajem gmina Dębowieclokale użytkowe na sprzedaż gmina Kruszwicadomy na wynajem w Zbereżcemieszkania na sprzedaż w Dunajek Małydomy na wynajem w Wysokie

Deweloperzy

);