ZIKiT w Krakowie ogłosił przetarg nieograniczony na budowę „Smoczego Skweru”, czyli wielopokoleniowego placu zabaw w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie.
ZIKiT w Krakowie ogłosił przetarg nieograniczony na budowę „Smoczego Skweru”, czyli wielopokoleniowego placu zabaw w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie.
Przedmiotem konkursu ofert jest przygotowanie dokumentacji na podstawie gotowego projektu architektonicznego oraz realizacja budowy placu rekreacyjnego przy ulicach Wietora i Skawińskiej w Krakowie. Zwycięzca przetargu będzie zobowiązany do uzyskania pozwoleń potrzebnych do rozpoczęcia prac na terenie dzielnicy. W postępowaniu przetargowym zaznaczono również konieczność przeprowadzenia procedury otrzymania przez inwestycję certyfikatów wymaganych przy oddawaniu obiektu do użytkowania.
Projekt „Smoczego Skweru” zakłada działania, takie jak usunięcie części zieleni, wykonanie nawierzchni bezpiecznych, budowę ogrodzenia, przygotowanie oświetlenia, a następnie zakup i montaż wyposażenia placu zabaw oraz ustawienie elementów małej architektury. Zlecony do wykonania obiekt będzie zajmował łączną powierzchnię 2,75 tys. mkw.
Źródło: KRN.pl | 2013-08-09
Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?
Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!
Wiadomości
Komentarze (0)
Pokaż wszystkie komentarze (0)