Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Przetarg na kładkę przez Wisłę

2009-07-02

Przetarg na kładkę przez Wisłę

Miasto ogłosiło przetarg na mającą połączyć Kazimierz z Ludwinowem drugą kładkę dla pieszych i rowerzystów przez Wisłę.

Krakow.pl informuje, że miasto ogłosiło przetarg na mającą połączyć Kazimierz z Ludwinowem drugą kładkę dla pieszych i rowerzystów przez Wisłę.

Projekt i koncepcję tejże kładki opracuje krakowskie Biuro Projektów Lewicki i Łatak. Konstrukcję tworzyć będą trzy platformy – dwie z nich mają być przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i rowerzystów, trzecia zaś – dla pieszych. Wykonawca projektu wybuduje kładkę, wykona montaż oświetlenia i podgrzewania, a także odwodnienie – czytamy dalej. Zwycięzcę przetargu poznamy w sierpniu. Prace mają trwać około roku – podaje Krakow.pl.
 

Źródło: Krakow.pl 26.06.2009 | 2009-07-02

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęmieszkania na sprzedażhale i magazyny na wynajemdomy na sprzedaż powiat Chrzanowskimieszkania na sprzedaż powiat Bydgoskimieszkania na wynajem gmina Góra Świętej Małgorzatydomy na wynajem gmina Świedziebniamieszkania na sprzedaż w Jaśkowiedomy na sprzedaż w Komodziancemieszkania na wynajem w Wołyńcach

Deweloperzy

);