Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Przesunięty dworzec

2011-08-03

Przesunięty dworzec

Władze Suwałk podpisały z PKP porozumienie o zmianie lokalizacji dworca kolejowego. Przeniesienie związane jest ze zmianą w przebiegu linii kolejowej E 75 Rail Baltica.

Władze Suwałk podpisały z PKP porozumienie o zmianie lokalizacji dworca kolejowego. Przeniesienie związane jest ze zmianą w przebiegu linii kolejowej E 75 Rail Baltica w granicach Suwałk.

Strony podpisujące porozumienie muszą określić sposoby zagospodarowania nieruchomości PKP, bowiem budynki dworca nie będą już pełniły swoich funkcji. Do dyspozycji pozostaje obszar o łącznej powierzchni około 15 hektarów.

Porozumienie przewiduje również – obok budowy budynku dworca – stworzenie nowej infrastruktury technicznej i układu drogowego według wytycznych określonych w planie zagospodarowania przestrzennego.

Portal wnp.pl podaje, że strony porozumienia nie wykluczają możliwości wspólnego działania dla pozyskania inwestorów czy ogłoszenia konkursów architektonicznych na obiekty uwzględnione w planie. Szczegóły dotyczące parametrów zabudowy i sposób zagospodarowania obiektów stacji kolejowej zostaną uzgodnione między PKP i władzami Suwałk.

Źródło: budownictwo.wnp.pl | 2011-08-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniadomy do kupieniakamienice na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Strzeleckimieszkania na wynajem powiat Kartuskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Tymbarklokale użytkowe na sprzedaż gmina Kobylnicadomy na sprzedaż w Tarnowie Grodkowskimdomy na sprzedaż w Starym Targudomy na sprzedaż w Turczynie

Deweloperzy

);