Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Przełomowa umowa najmu na Manhattanie

2011-06-01

Przełomowa umowa najmu na Manhattanie

Condé Nast kluczowym najemcą w One World Trade Center.

Cushman & Wakefield, jako agent wyłączny inwestorów budynku, uczestniczyła w transakcji komercjalizacji powierzchni. Firma sfinalizowała umowę najmu 93 tys. m kw. powierzchni biurowej, co stanowi jedną trzecią powierzchni całkowitej biurowca. Jest to największa transakcja najmu w sektorze prywatnym w tym rejonie od 20 lat.

Condé Nast jest już drugim, po China Center New York LLC, dużym najemcą w One World Trade Center.

Wysokość biurowca wyniesie 541 metrów. Będzie on najwyższym obiektem na półkuli zachodniej. Do chwili obecnej wybudowano 67 z 71 pięter – co tydzień powstaje nowe piętro. Inwestycja zostanie ukończona w 2013 r. za kwotę 3,1 mld dolarów.

Czytaj więcej o One World Trade Center

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-06-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniamieszkania do kupieniamieszkania na zamianęlokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Mysłowicedomy na sprzedaż powiat Kamieńskidomy na sprzedaż gmina Baligróddomy na wynajem gmina Dzierzkowicedomy na sprzedaż w Zemborzynie Drugimmieszkania na sprzedaż w Dąbrowejmieszkania na wynajem w Rubinówka

Deweloperzy

);