Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Przebudowa wybrzeża?

2012-02-23

Przebudowa wybrzeża?

Na zlecenie władz Warszawy poznańskie Biuro Inżynierii Transportu wykonało projekt przebudowy Wybrzeży Szczecińskiego i Helskiego. Ratusz rozważa tam budowę dwóch tuneli.

Na zlecenie władz Warszawy poznańskie Biuro Inżynierii Transportu wykonało projekt przebudowy części wybrzeża między ul. Starzyńskiego (wjazdem na most Gdański) i ul. Okrzei (przy Porcie Praskim) – podała „Rzeczpospolita”. W ramach inwestycji Wybrzeże Helskie miałoby zostać poszerzone, a uzyskany ponad tunelem teren połączyłby zoo, Port Praski i wybrzeże. Koszt prac (bez wykonania infrastruktury towarzyszącej) oszacowano na 170 mln zł.

Wpuszczanie Wybrzeża Helskiego w tunel i udrażnianie ruchu wzdłuż Wisły nie są priorytetem miejskich władz. Na te cele nie ma środków w Wieloletnim Planie Inwestycyjnym Warszawy. Mimo to inwestycja zostanie uwzględniona w przygotowywanym dla tego terenu projekcie planu miejscowego.

Źródło: „Rzeczpospolita”, 21.02.2012 | 2012-02-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemdziałki na wynajemdziałki do kupieniamieszkania na wynajem powiat Bartoszyckilokale użytkowe na wynajem powiat Sejneńskidomy na sprzedaż gmina Szczecinekmieszkania na wynajem gmina Jednorożecmieszkania na sprzedaż w Sierakowiemieszkania na wynajem w Barkowicach Mokrychdomy na sprzedaż w Zatykach

Deweloperzy

);