Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Przebudowa dworca kolejowego w Katowicach

2010-08-17

Przebudowa dworca kolejowego w Katowicach

Zgodnie z planem, 15 sierpnia rozpoczęto pierwszy etap modernizacji katowickiego dworca.

Zgodnie z planem, 15 sierpnia rozpoczęto pierwszy etap modernizacji katowickiego dworca. Obecnie roboty koncentrują się na pracach związanych z przekładaniem sieci energetycznej, ciepłowniczej, wodociągowej, kanalizacyjnej, teletechnicznej i gazowej w obrębie placu Szewczyka.

Inwestor, firma NEINVER Polska, stara się organizować prace tak, by zminimalizować utrudnienia komunikacyjne w tej części miasta – informuje Urząd Miasta Katowice. O wszelkich zmianach podróżujący zostaną powiadomieni z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Kolejny etap prac rozpocznie się 1 września i będzie obejmował m.in. remont pierwszego peronu, przez co zamknięte zostanie wejście przez tunel. 18 września oddany do użytku będzie tymczasowy dworzec, zlokalizowany przy pl. Andrzeja.

 

Źródło: KRN.pl | 2010-08-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianękamienice poszukiwane do wynajęciagaraże na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Gliwickimieszkania na wynajem powiat Koneckilokale użytkowe na wynajem gmina Wilamowicemieszkania na wynajem gmina Nowe Miasto nad Pilicąmieszkania na sprzedaż w Tłumaczowiemieszkania na wynajem w Wąglkudomy na wynajem w Nowym Zbrachlinie

Deweloperzy

);