Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Przebudowa autostrady A4

2009-10-13

Przebudowa autostrady A4

Powstają plany przebudowy autostrady A4 pod Wrocławiem. Drogowcy chcą ją poszerzyć, urząd woli wybudować nową.

Powstają plany przebudowy autostrady A4 pod Wrocławiem. Drogowcy chcą ją poszerzyć, urząd woli wybudować nową – czytamy w „Gazecie Wrocławskiej”.

Jak czytamy dalej, według członków zarządu województwa dolnośląskiego dwa istniejące pasy na tym odcinku to za mało i o poszerzeniu drogi należy zacząć myśleć już dzisiaj. Zarówno drogowcy, jak i zarząd wiedzą, że z autostradą będzie problem. Jak przyznaje Joaana Wąsiel (Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad), ruch na A4 rośnie szybciej niż przewidywano – donosi „Gazeta Wrocłwska”. Pewne jest, że odcinek A4 od Wrocławia do Krzywej (w okolicach Chojnowa) zyska pobocze. Jednakże nie ma jeszcze dokładnej daty oddania do użytku owego pobocza. Według drogowców zajmie to trzy, cztery lata.

 

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 2.10.2009 | 2009-10-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemmieszkania poszukiwane do wynajęciakamienice na sprzedażdomy na wynajem powiat Konińskidomy na sprzedaż powiat Sieradzkilokale użytkowe na wynajem gmina Słupiadomy na wynajem gmina Wyśmierzycemieszkania na sprzedaż w Nałogachdomy na wynajem w Pękawcedomy na sprzedaż w Doliwach

Deweloperzy

);