Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Próżna pięknieje

2011-05-06

Próżna pięknieje

Przy ul. Próżnej w Warszawie powstanie luksusowy biurowiec.

Od marca br. trwa remont kamienic przy ul. Próżnej 7 i 9 należących do spółki Warimpex, po połączeniu ich w jeden budynek, powstanie tam luksusowy biurowiec. Kamienicom ma zostać przywrócony ich dawny XIX-wieczny blask. Oprócz biur znajdą się tam również luksusowe sklepy, restauracje oraz nocny klub – czytamy w „Życiu Warszawy”.

Z kolei władze miasta remontują budynek przy ul. Próżnej 12, który ma stać się azylem dla artystów. Obecnie trwają prace w środku budynku, ale renowacja ma również objąć fasadę, której zostanie przywrócona dawna sztukateria i dekoracje. Na poziomie dobudowanego piętra znajdzie się miejsce m.in. na: pracownie, galerie czy kawiarnie artystyczne. Koszt tej inwestycji wyniesie 6 mln zł, by pozyskać dofinansowanie urzędnicy wystąpili o wpisanie kamienicy do Lokalnego Programu Rewitalizacji Zabytków m.st. Warszawy. Wszelkie prace remontowo-budowlane mają zakończyć się w 2015 r.
 

Źródło: „Życie Warszawy” 05.05.2011 | 2011-05-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianękamienice na wynajemkamienice na zamianęmieszkania na wynajem powiat Średzkilokale użytkowe na wynajem powiat Olkuskimieszkania na wynajem gmina Dobra (Szczecińska)domy na sprzedaż gmina Bełchatówmieszkania na wynajem w Zegrzu Pomorskimmieszkania na wynajem w Czekajumieszkania na sprzedaż w Koziki-Olszynach

Deweloperzy

);