Na potrzeby kampanii reklamowej miasta, Jones Lang LaSalle opracował raport o rynku nieruchomości.
Jones Lang LaSalle przygotował „Raport o szczecińskim rynku nieruchomości”, zawierający informacje o ogólnej sytuacji ekonomicznej regionu oraz przegląd lokalnego rynku nieruchomości. Agencja, która doradza urzędowi miasta włączyła się w ten sposób w kampanię promocyjną Szczecina.
Szczecin jest jednym z ośmiu największych miast w kraju. Jego potencjał wynika przede wszystkim ze strategicznej lokalizacji: bliskości do granicy niemieckiej i morza; dobrej sieci komunikacji drogami lądową, morską i powietrzną; oraz posiadanego zaplecza pracowników. W mieście prowadzonych jest wiele przedsięwzięć, mających na celu poprawę infrastruktury. Obserwuje się także wzmożoną aktywność deweloperów w sektorze nieruchomości komercyjnych. Wierzymy, iż „Raport o szczecińskim rynku nieruchomości” okaże się skutecznym narzędziem w pozyskaniu przez miasto nowych projektów – stwierdził Maciej Agaciński z Urzędu Miasta Szczecina. Spodziewamy się dalszego napływu inwestorów, w szczególności mocno aktywnego ostatnio sektora BPO/SSC – dodał.
Projekt doradczy zrealizowany dla Szczecina jest kolejnym przykładem współpracy Jones Lang LaSalle z samorządami lokalnymi, która ukierunkowana jest na rzecz planowania strategii rozwoju polskich miast.
Źródło: e-biurowce.pl | 2011-08-10
Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?
Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!
Wiadomości
Komentarze (0)
Pokaż wszystkie komentarze (0)