Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Projekt o inwestycjach w budownictwie mieszkaniowym odrzucony

2008-09-22

Projekt o inwestycjach w budownictwie mieszkaniowym odrzucony

Sejm odrzucił 19 września projekt nowelizacji ustaw dotyczących procesu inwestycyjnego w budownictwie mieszkaniowym, autorstwa PiS.

 Sejm odrzucił 19 września projekt nowelizacji ustaw dotyczących procesu inwestycyjnego w budownictwie mieszkaniowym, autorstwa PiS – donosi „Gazeta Wyborcza”. Za przyjęciem wniosku było 229 posłów, przeciw – 192, a jeden poseł wstrzymał się od głosu. 

Celem projektu było zniesienie obowiązku uzyskiwania pozwolenia na budowę mieszkalnych budynków o powierzchni użytkowej do 5 tys. m kw. i wysokości do 12 m. Regulacja miała również zliberalizować przepisy w zakresie przeznaczania gruntów rolnych na cele inne niż rolnicze czy leśne – czytamy. Projekt wprowadzał też zmiany w zasadach przyznawania premii gwarancyjnych dla właścicieli książeczek mieszkaniowych oraz sposobach podziału nieruchomości.

 

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” 19.09.2008 | 2008-09-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat Iławskidomy na wynajem powiat Dąbrowskidomy na sprzedaż gmina Mycielinlokale użytkowe na wynajem gmina Ryjewomieszkania na wynajem w Rudniku Dużymdomy na wynajem w Zabielnymmieszkania na sprzedaż w Nikutowie

Deweloperzy

);