Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Projekt na nowy obiekt biurowo-handlowy

2008-11-14

Projekt na nowy obiekt biurowo-handlowy

Właściciel terenu po dawnym kinie Bałtyk w Poznaniu chce wyłonić najlepszy projekt na nowy budynek, który stanie w sąsiedztwie zabytkowej drukarni Concordia.

Właściciel terenu po dawnym kinie Bałtyk w Poznaniu chce wyłonić najlepszy projekt na nowy budynek, który stanie w sąsiedztwie zabytkowej drukarni Concordia. Do ostatniego konkursu zgłoszono 38 zespołów, które przedstawiły bardzo nowatorskie projekty – szklane wysokościowce, tańczące wieże, budynki z oryginalnymi czerwonymi oknami, masywne rotundy i biurowce. Jury, w skład którego wchodził m.in. architekt miejski, postanowiło nagrodzić poznański zespół Toya Design – donosi „Gazeta Wyborcza”.

Mimo rozstrzygnięcia konkursu, prezes firmy VOX Piotr Voelkel zapowiada, że będzie rozmawiał ze wszystkimi zwycięskimi pracowniami i zaprasza mieszkańców do dyskusji o przyszłości tego miejsca. W odrestaurowanej Concordii planowane jest stworzenie Wielkopolskiego Centrum Designu, natomiast sąsiedni budynek ma być przeznaczony m.in. na sklepy, biura, obiekty gastronomiczne.

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Poznań 5.11.2008 | 2008-11-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Hajnowskimieszkania na sprzedaż powiat M. Świnoujściedomy na wynajem gmina Popówdomy na sprzedaż gmina Budzyńdomy na sprzedaż w Monetachmieszkania na wynajem w Smolewo-Wsidomy na sprzedaż w Stokach

Deweloperzy

);