Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Premiera Alchemii

2012-01-27

Premiera Alchemii

W gdańskiej Fabryce Batycki 26 stycznia odbyła się prezentacja najnowszej inwestycji spółki Torus.

26 stycznia w gdańskiej Fabryce Batycki odbyła się prezentacja najnowszej inwestycji spółki Torus – biurowca Alchemia.

W programie wydarzenia znalazły się m.in. prelekcje specjalistów, którzy wypowiadali się o rynku nieruchomości komercyjnych. Goście mieli również okazję obejrzeć pokaz kuchni molekularnej.

Alchemia to wielofunkcyjny kompleks, który docelowo będzie składać się z 7 budynków. 6 z nich zrealizowanych zostanie w koncepcji wspólnej czterokondygnacyjnej bazy, na której posadowione będą wielokondygnacyjne obiekty biurowe. Siódmy, najwyższy obiekt, będzie architektoniczną dominantą kompleksu, górującą nad skrzyżowaniem Al. Grunwaldzkiej i ul. Kołobrzeskiej. Zgodnie z przyjętymi założeniami inwestycja ma zostać zakończona w III kw. 2013 r. Na etapie projektowania Torus rozpoczął starania o uzyskanie dla Alchemii certyfikatu LEED.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2012-01-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemgaraże na sprzedażmieszkania do kupieniamieszkania na wynajem powiat Zielonogórskilokale użytkowe na wynajem powiat Bieszczadzkidomy na wynajem gmina Żmigródlokale użytkowe na wynajem gmina Rudnadomy na sprzedaż w Liszkachmieszkania na wynajem w Obrytychdomy na wynajem w Łabiszynek

Deweloperzy

);