Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Prawnicy w Rondo 1

2011-09-12

Prawnicy w Rondo 1

Na przedłużenie umowy najmu w stołecznym biurowcu zdecydowały się dwie kancelarie.

Dwie kancelaria prawne – Allen & Overy oraz Squire, Sanders & Dempsey przedłużyły umowy najmu w warszawskim biurowcu Rondo 1. Obie firmy zajmują łącznie 3,8 tys. z 64 tys. m kw. powierzchni biurowej oferowanych przez stołeczny obiekt. W ostatnich miesiącach na przedłużenie umowy najmu w 40-piętrowym biurowcu zdecydowała się także firma Ernst & Young, która wynajmuje łącznie 11 tys. m kw. powierzchni biurowej.

Allen & Overy posiada 38 oddziałów i działa w 26 krajach. Firma prawnicza, która prowadzi działalność od ponad 80 lat, od 1991 r. obecna jest w Polsce. Warszawski oddział w Rondo 1 został uruchomiony w 2006 r. – kancelaria wynajmuje w budynku 2,2 tys. m kw. powierzchni. Początki kancelarii Squire, Sanders & Dempsey sięgają 1890 r. Firma oferuje usługi w 16 krajach, w których działa łącznie 36 biur. W 2007 r., po dwóch latach od pojawienia się w Polsce, kancelaria wynajęła w stołecznym obiekcie 1,6 tys. m kw.

Za projekt Rondo 1 odpowiadają architekci z amerykańskiej firmy Skidmore, Owings & Merill, specjalizujący się w projektowaniu wysokościowców. Koncepcja tworzona była we współpracy z polskimi pracowniami AZO i Epstein. Inwestycja oddana do użytku w 2006 r. jest własnością funduszu MGPA Europe Fund II, którym zarządza private equity MGPA.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-09-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemmieszkania poszukiwane do wynajęciadziałki na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat M. Zielona Góradomy na wynajem powiat Buskidomy na wynajem gmina Gołańczmieszkania na sprzedaż gmina Nawojowadomy na sprzedaż w Ogardmieszkania na wynajem w Osiedle Pasterówkadomy na wynajem w Parchlinach

Deweloperzy

);