Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Prawie gotowe

2011-05-05

Prawie gotowe

Obiekt piłkarski przy ul. Reymonta daleki jest od zakończenia prac, choć większość kibiców wierzyła, że 15 marca cały stadion będzie gotowy.

Obiekt piłkarski przy ul. Reymonta daleki jest od zakończenia prac, choć większość kibiców wierzyła, że 15 marca cały stadion będzie gotowy. Brak dróg dojścia, kołowrotów, którymi kibice mają wchodzić na stadion, oraz instalacji przeciwpożarowych to tylko niektóre z wielu braków na stadionie Wisły.

Okazało się, że urzędnicy mówiąc o zakończeniu prac 15 marca, mieli na myśli zakończenie stawiania konstrukcji stadionu. Ostatnie praca wykończeniowe mają się zakończyć w połowie maja. Na stronie internetowej Wisły Kraków można oglądać aktualne fotografie ciągle budowanych trybun, które wyraźnie pokazują, jak wiele pracy pozostało do całkowitego oddania stadionu.
 
Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu, który nadzoruje budowę, odpiera zarzuty mówiąc, że nie powinno się mylić zakończenia prac budowlanych z pracami wykończeniowymi i zagospodarowaniem przestrzeni wokół samego obiektu. Rzecznik ZIKiT Jacek Bartlewicz zwrócił uwagę na fakt, że obecnie negocjowane są z wykonawcą prace dodatkowe, związane z nowym opracowaniem rozwiązań przeciwpożarowych i bezpieczeństwa.

 

Źródło: NaszeMiasto.pl 04.05.2011 | 2011-05-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemdziałki do kupieniahale i magazyny do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Łęczyckidomy na sprzedaż powiat Otwockimieszkania na wynajem gmina Bojadładomy na sprzedaż gmina Stryszówmieszkania na sprzedaż w Kryncemieszkania na wynajem w Rogówkudomy na wynajem w Zagrobach

Deweloperzy

);