Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Prąd z prywatnych wiatraków

2009-06-16

Prąd z prywatnych wiatraków

Na postawienie dwóch prywatnych wiatraków w gminie Morganin w powiecie chodzieskim zdecydowała się mała firma z Morganina.

Jak donosi „Głos Wielkopolski”, na postawienie dwóch prywatnych wiatraków w gminie Morganin w powiecie chodzieskim zdecydowała się mała firma z Morganina.

Pierwszy wiatrak został ustawiony w Studźcach, drugi w okolicach Radwanek – czytamy dalej. Obszar północnej Wielkopolski jest bardzo dobrym miejscem na tworzenie elektrowni wiatrowych, dlatego planuje się postawienie wiatraków także w okolicach Sułaszewa, Kowalew i Próchnowa. Łącznie ma ich powstać 49 na obszarze 50 km kw.

Postawieniem wiatraków zainteresowane są także inne gminy, między innymi gmina Ujście, która wierzy, że za rok szczecińska firma postawi tu aż 65 wiatraków – informuje „Głos Wielkopolski”.

 

Źródło: „Głos Wielkopolski” 25.05.2009 | 2009-06-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażmieszkania na sprzedażmieszkania na zamianęlokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Tychydomy na sprzedaż powiat Iławskilokale użytkowe na wynajem gmina Wisznicelokale użytkowe na sprzedaż gmina M. Przemyślmieszkania na sprzedaż w Żarnowejdomy na wynajem w Zaścianekdomy na sprzedaż w Kruczynku

Deweloperzy

);