Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Praca bez zezwolenia dla cudzoziemców ze Wschodu

2007-07-21

Praca bez zezwolenia dla cudzoziemców ze Wschodu

Od 20 lipca Białorusini, Rosjanie i Ukraińcy mogą czasowo pracować w Polsce bez specjalnych zezwoleń. Wystarczy posiadanie wizy turystycznej i przedstawienie oświadczenia polskiego pracodawcy.

Od 20 lipca Białorusini, Rosjanie i Ukraińcy mogą czasowo pracować w Polsce bez specjalnych zezwoleń. Wystarczy posiadanie wizy turystycznej i przedstawienie oświadczenia polskiego pracodawcy o zamiarze powierzenia wykonywania pracy cudzoziemcowi zza wschodniej granicy. Rozporządzenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w Polsce dopuszcza pracę obywateli tych krajów dwa razy w roku po 3 miesiące. Pracodawcy szukający pracowników mogą się w tej sprawie kontaktować z ambasadami Białorusi, Rosji lub Ukrainy.

Jak stwierdził na konferencji prasowej wiceminister pracy Kazimierz Kuberski, jest to odpowiedź na zapotrzebowanie na pracowników zgłaszane przez pracodawców ze wszystkich działów gospodarki – łącznie braki sięgają kilkuset tysięcy pracowników.

Źródło: KRN.pl | 2007-07-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Kętrzyńskimieszkania na sprzedaż powiat Gorlickidomy na wynajem gmina Pokójdomy na wynajem gmina Lubańmieszkania na sprzedaż w Waszetamieszkania na wynajem w Ogartowiemieszkania na wynajem w Flantrowie

Deweloperzy

);