Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Poznański inteligentny biurowiec

2011-08-21

Poznański inteligentny biurowiec

Na listopad 2011 r. przewiduje się zakończenie prac przy obiekcie biurowym, należącym do Poznańskiego Parku Technologiczno-Przemysłowego.

Na listopad 2011 r. przewiduje się zakończenie prac przy obiekcie biurowym, należącym do Poznańskiego Parku Technologiczno-Przemysłowego - informuje portal epoznan.pl. PPTP podzielony jest na dwie sfery – biurową i przemysłowo-produkcyjną. Pierwsza z nich mieści się przy ul. 28 czerwca 1956, a druga to Żegrze i Franowo.

Powstający kompleks jest trzecią tego typu inwestycją w Poznaniu. W mieście funkcjonują także Nickel Technology Park oraz Poznański Park Naukowo-Technologiczny. Budowę biurowca przy ul. 28 czerwca 1956 rozpoczęto rok temu. Ten sześciokondygnacyjny budynek klasy B – zawierający podziemny parking, sale konferencyjne oraz klimatyzację – zaprojektowano na planie litery L.

Biurowiec będzie stanowić serce całej sfery biurowej, składającej się z pięciu obiektów. Na dzień dzisiejszy, nowy biurowiec posiada już okna i elewację. Na finisz całej inwestycji PPTP trzeba będzie poczekać maksymalnie osiem lat.

Czytaj więcej newsów

Źródło: epoznan.pl | 2011-08-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażkamienice na zamianękamienice do kupieniamieszkania na wynajem powiat Niżańskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Oławskidomy na wynajem gmina Gorzkówdomy na wynajem gmina Poświętnedomy na sprzedaż w Sadowiedomy na sprzedaż w Kozietułachmieszkania na wynajem w Pietrowicach

Deweloperzy

);