Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Poznań: Wykup mieszkań z ulgą do końca roku

2008-03-03

Poznań: Wykup mieszkań z ulgą do końca roku

Lokatorzy mieszkań komunalnych, którzy do końca tego roku złożą wniosek o wykup lokalu, mogą liczyć na bonifikaty sięgające niekiedy nawet 90 procent jego wartości.

Lokatorzy mieszkań komunalnych, którzy do końca tego roku złożą wniosek o wykup lokalu, mogą liczyć na bonifikaty sięgające niekiedy nawet 90 procent jego wartości. Po tym terminie wszystkie ulgi zostaną zniesione. Taką uchwałę podjęli we wtorek 26 lutego radni Poznania – informuje „Głos Wielkopolski”.

Aby nowe przepisy zaczęły obowiązywać, musi je zatwierdzić wojewoda wielkopolski, a następnie trzeba je opublikować w Dzienniku Urzędowym Województwa Wielkopolskiego. Jednak lokatorzy już teraz pospieszyli do Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych, by złożyć wniosek o wykup mieszkania komunalnego – dodaje gazeta.

Źródło: „Głos Wielkopolski” 29.02.2008 | 2008-03-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażlokale użytkowe na wynajemdomy do kupieniamieszkania na wynajem powiat Białobrzeskilokale użytkowe na wynajem powiat Bielskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Łagiewnikilokale użytkowe na sprzedaż gmina Medykamieszkania na sprzedaż w Ostrykole Dworskimmieszkania na sprzedaż w Wykrociedomy na wynajem w Kułygach

Deweloperzy

);