Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Poznań: Wykup mieszkań z ulgą do końca roku

2008-03-03

Poznań: Wykup mieszkań z ulgą do końca roku

Lokatorzy mieszkań komunalnych, którzy do końca tego roku złożą wniosek o wykup lokalu, mogą liczyć na bonifikaty sięgające niekiedy nawet 90 procent jego wartości.

Lokatorzy mieszkań komunalnych, którzy do końca tego roku złożą wniosek o wykup lokalu, mogą liczyć na bonifikaty sięgające niekiedy nawet 90 procent jego wartości. Po tym terminie wszystkie ulgi zostaną zniesione. Taką uchwałę podjęli we wtorek 26 lutego radni Poznania – informuje „Głos Wielkopolski”.

Aby nowe przepisy zaczęły obowiązywać, musi je zatwierdzić wojewoda wielkopolski, a następnie trzeba je opublikować w Dzienniku Urzędowym Województwa Wielkopolskiego. Jednak lokatorzy już teraz pospieszyli do Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych, by złożyć wniosek o wykup mieszkania komunalnego – dodaje gazeta.

Źródło: „Głos Wielkopolski” 29.02.2008 | 2008-03-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na zamianęhale i magazyny na sprzedażdomy na wynajem powiat Świdwińskimieszkania na wynajem powiat M. Bydgoszczmieszkania na wynajem gmina Moszczenicadomy na sprzedaż gmina Dęblindomy na wynajem w Mostowiemieszkania na sprzedaż w Tymawiedomy na wynajem w Dacharzowie

Deweloperzy

);