Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Poznań w turystycznej czołówce Europy

Magdalena Hojniak | 2019-02-07

Poznań w turystycznej czołówce Europy
Poznań to 5. cel podróży w Europie

Jako jedyne polskie miasto Poznań został wytypowany celem podróży w Europie. Miasto znalazło się w czołówce zwycięzców prestiżowego konkursu.

Dotychczas żadnemu polskiemu miastu nie udało się zdobyć tylu punktów w konkursie European Best Destinations co stolicy Wielkopolski. Poznań wytypowano jako 5. miejsce w Europie, które jest najlepszym celem podróży. Wysoką pozycję udało się zdobyć dzięki 48 tys. głosów oddanych na miasto. Jak podkreślił Patryk Pawełczak z urzędu miasta, wynik jest oznaką, że Poznań zmierza w dobrym kierunku, a uzyskane punkty to nie tylko prestiż i wyróżnienie, ale również czynnik wpływający na większe zainteresowanie turystyczne.

Podium European Best Destinations należy do Budapesztu (Węgry), Bragi (Portugalia) oraz Monte Isoli (Włochy). W zestawieniu Poznań pokonał jedne z najpopularniejszych miast turystycznych Europy, w tym Berlin, Wiedeń, Ateny a nawet Rzym. Tym, co doceniono w stolicy Wielkopolski, okazały się historia, różnorodność i świeżość oferty, a także studencki klimat czy popularność w social mediach.

Konkurs European Best Destinations ma na celu promowanie kultury i turystyki na naszym kontynencie. Możliwość uczestnictwa w rywalizacja to szansa na wzmocnienie swojej pozycji wizerunkowej na arenie międzynarodowej oraz rozwój regionalny.

Badania prowadzone przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną pokazują, że do Poznania najchętniej przybywają turyści z Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz Hiszpanii. Zwiększony ruch zauważono wśród Amerykanów, Izraelczyków, a także Chińczyków. 

Źródło: KRN.pl | 2019-02-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


3

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Inwestycja Cieślewskiego 7A
Sand Hotel ****

Inwestycja Cieślewskiego 7A

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. E.... 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciakamienice na zamianęinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat M. Koszalindomy na wynajem powiat Kętrzyńskimieszkania na sprzedaż gmina Wieniawalokale użytkowe na wynajem gmina Radymnomieszkania na wynajem w Koroszczyniedomy na wynajem w Miłocicach Małychmieszkania na wynajem w Częstoborowicach

Deweloperzy

);