Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Poznań przyciąga doradców

2011-07-01

Poznań przyciąga doradców

Firma doradcza TPA Horwath wynajęła biura w Murawa Office Park.

Poznański kompleks biurowy Murawa Office Park ma nowego najemcę. W transakcji najemcę reprezentowała firma Cushman & Wakefield. Firma doradcza TPA Horwath w drugiej połowie 2011 r. zajmie w budynku ok. 700 m kw.,  a od 2013 r. dodatkowe 200 m kw.
 
Jedna z największych firm doradczych w Europie, oferująca  m.in. rozwiązania biznesowe dla międzynarodowych i krajowych przedsiębiorstw z zakresu doradztwa podatkowego i biznesowego, przeniesie swoją polską centralę do biurowca we wrześniu 2011 r. 
 
Zmiana lokalizacji biura głównego była rozważana już od dłuższego czasu - jest to naturalny rezultat  dynamicznego rozwoju naszej firmy: powiększających się zasobów kadrowych oraz wzrostu liczby prowadzonych projektów. Naszym celem było znalezienie większej powierzchni biurowej - rozwojowej, efektywnej i funkcjonalnej - powiedział Krzysztof Kaczmarek, partner zarządzający w TPA Horwath. 
 

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-07-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniamieszkania na sprzedażdziałki na sprzedażdomy na wynajem powiat Wołomińskidomy na sprzedaż powiat Międzychodzkilokale użytkowe na sprzedaż gmina Łęki Szlacheckiemieszkania na wynajem gmina Michałowomieszkania na sprzedaż w Okarpiecdomy na sprzedaż w Zadkimieszkania na wynajem w Rozwozinie

Deweloperzy

);