Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Powstanie przystań wodna

2011-10-18

Powstanie przystań wodna

We Włocławku, na lewym brzegu Wisły powstanie nowoczesna przystań wodna. Prezydent miasta podpisał umowę ze spółką Hydrobudowa Gdańsk.

We Włocławku, na lewym brzegu Wisły, za ujściem Zgłowiączki w pobliżu ul. Piwnej zostanie wybudowana nowoczesna przystań wodna. Prezydent miasta podpisał umowę z członkiem zarządu Hydrobudowy Gdańsk SA, który ma zająć się inwestycją.

W budynku mieścić się będą: pomieszczenia biurowe z zapleczem sanitarnym, szatnie z natryskami, sauna, pomieszczenia trenerów, sala ergometrów, siłownia, magazyn sprzętu treningowego i pralnia z suszarnią, lokal gastronomiczny, sala konferencyjna dzielona z zapleczem, punkt medyczny, bosmanat z zapleczem. W obrębie przystani znajdą się również hangary, warsztaty i magazyny na potrzeby WTW, WOPR i Policji. Przy obiekcie zbudowane zostaną także nowe drogi, parkingi oraz kładka dla pieszych przez rzekę Zgłowiączkę. Jednostki pływające będą mogły zacumować w zadaszonym basenie postojowym. Budowa przystani wodnej zakończy się pod koniec 2013 r.

Źródło: KRN.pl | 2011-10-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniadziałki na sprzedażdziałki do kupieniamieszkania na wynajem powiat Ostrołęckilokale użytkowe na wynajem powiat M. Biała Podlaskalokale użytkowe na wynajem gmina Chodówmieszkania na sprzedaż gmina Słupcadomy na wynajem w Zalesiedomy na sprzedaż w Kokockudomy na sprzedaż w Tęczy

Deweloperzy

);