Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Powstanie nowoczesna kładka na Wiśle

2009-01-20

Powstanie nowoczesna kładka na Wiśle

Powstał projekt nowej kładki na Wiśle. Zaprojektowana przez Biuro Projektów Lewicki-Łatak ma połączyć Kazimierz z Ludwinowem.

Powstał projekt nowej kładki na Wiśle. Zaprojektowana przez Biuro Projektów Lewicki-Łatak ma połączyć Kazimierz z Ludwinowem. Inwestycja powinna zakończyć się pod koniec 2010 r. – donosi „Gazeta Wyborcza”.

Przejście składać się będzie z trzech platform: dwóch o niskim nachyleniu oraz jednej o sinusoidalnym kształcie, która sięgnie wysokości ósmego piętra. Ich konstrukcja ma przypominać przeplatające się serpentyny. Oprócz kładki, zagospodarowane mają być również tereny nadbrzeżne z obu stron Wisły – podaje „Gazeta Wyborcza”.
 
Przetarg na inwestycję, która pochłonie ok. 29 mln zł. z budżetu miasta, ma być ogłoszony na przełomie maja i czerwca tego roku – dodaje dziennik.

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Kraków 16.01.2009 r. | 2009-01-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciahale i magazyny do kupienialokale użytkowe do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Żnińskilokale użytkowe na wynajem powiat Kazimierskimieszkania na sprzedaż gmina Rzeczniówlokale użytkowe na wynajem gmina Kępicedomy na sprzedaż w Grzybowiemieszkania na sprzedaż w Jędrzychowicachdomy na wynajem w Smorawina

Deweloperzy

);