Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Powstanie nowoczesna kładka na Wiśle

2009-01-20

Powstanie nowoczesna kładka na Wiśle

Powstał projekt nowej kładki na Wiśle. Zaprojektowana przez Biuro Projektów Lewicki-Łatak ma połączyć Kazimierz z Ludwinowem.

Powstał projekt nowej kładki na Wiśle. Zaprojektowana przez Biuro Projektów Lewicki-Łatak ma połączyć Kazimierz z Ludwinowem. Inwestycja powinna zakończyć się pod koniec 2010 r. – donosi „Gazeta Wyborcza”.

Przejście składać się będzie z trzech platform: dwóch o niskim nachyleniu oraz jednej o sinusoidalnym kształcie, która sięgnie wysokości ósmego piętra. Ich konstrukcja ma przypominać przeplatające się serpentyny. Oprócz kładki, zagospodarowane mają być również tereny nadbrzeżne z obu stron Wisły – podaje „Gazeta Wyborcza”.
 
Przetarg na inwestycję, która pochłonie ok. 29 mln zł. z budżetu miasta, ma być ogłoszony na przełomie maja i czerwca tego roku – dodaje dziennik.

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Kraków 16.01.2009 r. | 2009-01-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania do kupienialokale użytkowe na wynajemdomy na wynajem powiat Lipnowskidomy na sprzedaż powiat Goleniowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Strzelce Opolskiedomy na wynajem gmina Rudnikmieszkania na wynajem w Brodachmieszkania na wynajem w Starym Toruniudomy na sprzedaż w Dębinie

Deweloperzy

);