Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Powstanie norma montażowa

2012-02-27

Powstanie norma montażowa

Specjaliści z branży okiennej podjęli działania, mające na celu stworzenie ogólnej normy wykonywania prac montażowych okien i drzwi.

Podczas Ogólnopolskiej Konferencji Montażowej, która odbyła się w Sosnowcu 24 lutego br., w ramach 5. Targów Budowlanych SIBEX, została podjęta decyzja o rozpoczęciu prac nad sformułowaniem i wprowadzeniem Polskiej Normy o warunkach wykonywania i odbioru prac montażowych okien i drzwi zewnętrznych. Kilkudziesięciu technologów z największych firm produkujących okna i profile okienne w Polsce ustaliło, że norma powstawać będzie w konsultacji z całym środowiskiem okienno-drzwiowym, a koordynację tych działań powierzono ekspertom Zrzeszenia Montażystów Stolarki. Już wkrótce powstaną pierwsze założenia do nowego dokumentu.

Stworzenie normy montażowej to szansa na ujednolicenie zasad instalowania i wymiany okien oraz drzwi. Normy takie istnieją m.in. w Wielkiej Brytanii, Rosji i Austrii. Włączenie w pracę nad tworzeniem dokumentu reprezentacji środowiska producentów stolarki, daje szanse na szerokie upowszechnienie i stosowanie normy.

Informacje o stanie konsultacji i postępie prac nad projektem dostępne będą w biurze programu Mistrzowie Montażu.

Źródło: KRN.pl | 2012-02-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemmieszkania do kupieniakamienice na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Myślenickilokale użytkowe na sprzedaż powiat Tatrzańskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Sławnolokale użytkowe na wynajem gmina Orladomy na wynajem w Wróble-Wargociniedomy na sprzedaż w Drzeńsku Małymmieszkania na sprzedaż w Pękalin

Deweloperzy

);