Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Powstanie największa galeria w regionie

2012-05-09

Powstanie największa galeria w regionie

W Kaliszu powstanie największa galeria handlowa w regionie.

W Kaliszu na 9-hektarowym terenie powstanie największa galeria handlowa w regionie.

Galeria Amber będzie największym w regionie centrum handlowo-rozrywkowym. Docelowo będzie mieścić 145 sklepów, 1000 miejsc parkingowych, nową infrastrukturę drogową oraz zatrudniać będzie ok. 1200 osób. Inwestycja warta jest ok. 260 mln zł. Za realizację tego projektu odpowiedzialna jest kielecka spółka Echo Investment. Czterokondygnacyjne centrum handlowo-rozrywkowe powstaje tuż obok dworców PKP i PKS, u zbiegu ul. Górnośląskiej i Trasy Bursztynowej.

Miasto dzięki inwestycji będzie mogło liczyć na coroczny wpływ do miejskiej kasy w wysokości ok. 1.6 mln zł. z tytułu podatków. Otwarcie galerii planowane jest na listopad 2013 r.

Źródło: KRN.pl | 2012-05-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemdomy do kupieniadomy poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Łęczyńskimieszkania na sprzedaż powiat Elbląskimieszkania na wynajem gmina Andrespollokale użytkowe na wynajem gmina M. Sopotdomy na sprzedaż w Morawiniedomy na wynajem w Goszkowiedomy na sprzedaż w Kozieńcu

Deweloperzy

);