Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Powstały domki rodzinkowe

2012-04-10

Powstały domki rodzinkowe

W Zielonej Górze zostały oddane do użytku pierwsze domy rodzinkowe, przeznaczona dla dzieci z Pogotowia Opiekuńczego.

Na początku kwietnia w Zielonej Górze zostały oddane do użytku dwa domy rodzinkowe przeznaczone dla dzieci z tamtejszego Pogotowia Opiekuńczego. W każdym z obiektów zamieszka dziesięcioro dzieci w różnym wieku, którymi opiekować się będą dotychczasowi wychowawcy.

Całkowity koszt budowy obiektów to ponad 2,5 mln zł (wraz z wyposażeniem i meblami). Udział miasta to 750 tys. zł.

W uroczystośći oddania do użytku budynków wzięli udział m.in. Jolanta Fedak była Minister Pracy i Polityki Społecznej, wicewojewoda Jan Świrepo, a także Prezydent Miasta Zielona Góra Janusz Kubicki.

Źródło: KRN.pl | 2012-04-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniakamienice na sprzedażdomy na zamianęmieszkania na wynajem powiat Słupeckilokale użytkowe na sprzedaż powiat Słubickimieszkania na sprzedaż gmina Bielicelokale użytkowe na sprzedaż gmina Gilowicedomy na sprzedaż w Morachdomy na sprzedaż w Żuk Starydomy na wynajem w Stare Załucze

Deweloperzy

);