Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Powstaje Ośrodek Technologii Informacyjnych

2010-11-08

Powstaje Ośrodek Technologii Informacyjnych

Ruszyła oficjalna budowa Małopolskiego Parku Technologii Informatycznej w Pychowicach.

5 listopada ruszyła oficjalna budowa Małopolskiego Parku Technologii Informatycznej w Pychowicach. W uroczystej inauguracji wzięli udział m.in.minister spraw wewnętrznych i administracji Jerzy Miller, wojewoda małopolski Stanisław Kracik i prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

Głównym celem projektu jest stworzenie ośrodka wspierającego tworzenie i rozwój przedsiębiorstw IT, aktywnie uczestniczących w tworzeniu gospodarki opartej na wiedzy. Ma to zostać osiągnięte dzięki wzmocnieniu instytucjonalnemu i infrastrukturalnemu Krakowskiego Parku Technologicznego.

Kraków wzbogaci się o nowoczesny obiekt, gdzie znajdzie się miejsce dla firm działających w branży nowoczesnych technologii informacyjnych. W ramach ośrodka będą funkcjonować: Centrum Innowacyjności, Centrum Wspomagania B+R, powierzchnie pod wynajem, Centrum Szkoleniowe, Repozytorium Wiedzy. Ośrodek zapewni firmom kompleksowe wsparcie, m.in.: szkolenia, doradztwo w zakresie technologii i zarządzania firmą, podnoszenie kwalifikacji pracowników, transfer technologii. Całkowity koszt inwestycji wyniesie ponad 109 mln zł. Planowany termin zakończenia to 2012 r.

Źródło: KRN.pl | 2010-11-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniahale i magazyny na sprzedażinne nieruchomości na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Starachowickidomy na wynajem powiat Hajnowskidomy na sprzedaż gmina Środa Śląskamieszkania na sprzedaż gmina Chociweldomy na sprzedaż w Ciborachdomy na sprzedaż w Pleśnikudomy na sprzedaż w Gatnikach

Deweloperzy

);