Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Portowe inwestycje

2012-02-10

Portowe inwestycje

Na lata 2012-2014 Zarząd Morskiego Portu Gdynia zaplanował szereg przedsięwzięć, których realizacja ma kosztować ok. 452 ml zł.

Na lata 2012-2014 Zarząd Morskiego Portu Gdynia zaplanował szereg przedsięwzięć, których realizacja ma kosztować ok. 452 ml zł. Środki finansowe pochodzić będą ze źródeł własnych i funduszy unijnych.

Największy udział w ogólnych wydatkach będą mieć inwestycje infrastrukturalne, które obejmą m.in. rozbudowę infrastruktury portowej i zagospodarowanie nabrzeży Bułgarskiego i Szwedzkiego. Dużą grupę będą stanowić nakłady na inwestycje suprastrukturalne, w tym przekształcenie budynku magazynowego przy ul. Polska 13a na budynek biurowy. W planach jest także budowa na terenie portu nowoczesnego centrum logistyczno-dystrybucyjnego.

Przedsięwzięcia mają na celu unowocześnienie i usprawnienie obsługi ładunków i żeglugi. Inwestycje związane z budową, rozbudową i modernizacją sieci drogowej i kolejowej mają podnieść dostępność komunikacyjną i efektywność funkcjonowania portu oraz jakość obsługi kontrahentów.

Źródło: KRN.pl | 2012-02-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażmieszkania na zamianędziałki na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Leszczyńskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Wodzisławskimieszkania na sprzedaż gmina Grodziskmieszkania na wynajem gmina Sokołów Małopolskidomy na sprzedaż w Bielawachdomy na wynajem w Prześlicachmieszkania na wynajem w Woli Kiedrzyńskiej

Deweloperzy

);