Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Portfel funduszu na sprzedaż

2012-01-17

Portfel funduszu na sprzedaż

Spółka BZ WBK TFI przystąpiła do likwidacji Arka BZ WBK Fundusz Rynku Nieruchomości FIZ.

Spółka BZ WBK TFI przystąpiła do likwidacji Arka BZ WBK Fundusz Rynku Nieruchomości FIZ. Na sprzedaż wystawione zostały nieruchomości, których łączna wartość przekracza 1,1 mld zł. Wartość aktywów funduszu wynosi natomiast 532,9 mln zł (stan na na 31 października 2011 r.).

Fundusz Arka BZ WBK FRN FIZ powstał w maju 2004 r., a proces budowania portfela zakończono latem 2007 r. W jego skład wchodzi obecnie: 12 nieruchomości komercyjnych, 2 inwestycje deweloperskie oraz 4 działki z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową. Do sprzedażu trafią m.in. Alfa Centrum (Olsztyn), Trinity Business Park I (Warszawa), Red Tower (Łódź) i Alfa Plaza (Gdynia).

W transakcjach zbywającemu doradzać będzie firma Cushman&Wakefield. Część nieruchomości fundusz będzie sprzedawać bezpośrednio lub korzystając z innych doradców. Dwie z nich (Ujazdowskie 10 w Warszawie i Jutrzenki Business Park w Warszawie) zostały już sprzedane. Zgodnie z założeniami statutu funduszu sprzedaż nieruchomości powinna się zakończyć przed okresem likwidacji funduszu, tj. przed 29 grudnia 2012 r. – wyjaśniła Agnieszka Hryniewiecka-Jachowicz, zarządca funduszu.

Czytaj więcej newsów
 

Źródło: e-biurowce.pl | 2012-01-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażdomy na zamianędomy na sprzedażdomy na wynajem powiat Nowotomyskidomy na wynajem powiat Chodzieskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Subkowymieszkania na wynajem gmina Gorzkówmieszkania na sprzedaż w Latyczowiemieszkania na sprzedaż w Chudzynkudomy na wynajem w Lubieniu

Deweloperzy