Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Port lotniczy Bolesławiec

2008-07-17

Port lotniczy Bolesławiec

Tajemniczy inwestor chce wybudować przy ul. Modłowej lądowiska dla helikopterów.

Tajemniczy inwestor chce wybudować przy ul. Modłowej lądowiska dla helikopterów – podaje portal Boleslawiec24.net.

Na taki pomysł wpadł pewien bolesławiecki biznesmen, który lata nad miastem swoim helikopterem. Budowa ma kosztować ponad dwa miliony złotych. Lądowisko miałoby powstać obok miejskiej obwodnicy przy ulicy Modłowej. Helikopterowy i awionetkowy ruch nad Polską jest coraz bardziej intensywny. Z tego rodzaju usług przewozowych korzystają najczęściej biznesmeni. Bolesławiec jest tak korzystnie położony, że do najdalszego zakątka Polski można dolecieć w niespełna cztery godziny – czytamy dalej.

Biznes może okazać się opłacalny, bo w Polsce – nawet we Wrocławiu – nie ma specjalnych lądowisk dla helikopterów. Najbliższe znajduje się w Warszawie. Lądowisko mogłoby być wykorzystywane również przez policję i ratowników medycznych. Portal podaje, że grunt, na którym ma powstać lądowisko należy do miasta. Już dwa razy próbowano w przetargu sprzedać ten teren, ale nie było chętnych. O ile oferta tajemniczego inwestora będzie poważna, magistrat zorganizuje przetarg.

Źródło: Boleslawiec24.net 10.07.08 | 2008-07-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniainne nieruchomości na zamianędomy na sprzedażmieszkania na wynajem powiat M. Sosnowieclokale użytkowe na wynajem powiat Żyrardowskimieszkania na sprzedaż gmina M. Legnicalokale użytkowe na wynajem gmina Kamienica Polskamieszkania na sprzedaż w Borku Starymmieszkania na sprzedaż w Kaleniu Pierwszymmieszkania na wynajem w Palczewie

Deweloperzy

);