Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Pomysł na dziury

2012-03-05

Pomysł na dziury

Radni wymyślili rozwiązanie, które pozwoli zniwelować problem uszkodzonych dróg na dłuższy czas. Zanim zniszczone odcinki zostaną wypełnione asfaltem, robotnicy wyłożą je zbrojoną siatką.

Krakowscy radni wymyślili rozwiązanie, które pozwoli zniwelować problem uszkodzonych dróg. Zniszczone odcinki robotnicy wyłożą zbrojoną siatką – podała „Gazeta Krakowska”.

Nowy pomysł ma być skuteczniejszy od stosowanych dotychczas. Po zdarciu asfaltu do do głębokości 6 cm, zniszczony odcinek ma zostać zabezpieczony stabilizacyjną siatką. Dopiero na nią wylewany będzie asfaltowy dywan. Przeprowadzony w taki sposób remont metra kwadratowego drogi kosztuje 140 zł. Według radnych i specjalistów z Politechniki Krakowskiej wykonana w nowej technologii naprawa przedłuży żywotność nawierzchni powyżej pięciu lat.

Źródło: „Gazeta Krakowska”, 29.02.2012 | 2012-03-05

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażgaraże do kupieniakamienice na zamianędomy na wynajem powiat Szczycieńskilokale użytkowe na wynajem powiat Radziejowskimieszkania na sprzedaż gmina Tychowolokale użytkowe na sprzedaż gmina Kurówdomy na sprzedaż w Łazachdomy na sprzedaż w Hruddomy na sprzedaż w Bieżywodach

Deweloperzy

);