Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Pomarańczowe boisko

2011-05-25

Pomarańczowe boisko

W Krakowie powstanie boisko piłkarskie, którego koszt budowy pokryją przedstawiciele holenderskiej reprezentacji piłkarskiej w ramach projektu imienia Johana Cruijffa.

W Krakowie powstanie boisko piłkarskie, którego koszt budowy pokryją przedstawiciele holenderskiej reprezentacji piłkarskiej w ramach projektu imienia Johana Cruijffa. Holendrzy odwiedzali Kraków już sześć razy. Ich pojawienie się w ramach Euro 2012 ma poprzedzić budowa boiska dla młodzieży – pisze „Gazeta Krakowska”.

Boisko ufundowane zostanie dzięki składkom piłkarzy i trenerów reprezentacji Holandii. Otwarcie boiska nastąpi na kilka dni przed meczem Euro 2012. Władze miasta wskazały Holendrom trzy dogodne lokalizacje dla boiska. Z pewnością boisko nie znajdzie się w centrum, ponieważ Holendrzy chcą rewitalizować tereny, takie jak blokowiska. Przed mistrzostwami świata w RPA słynni „Oranje” zasponsorowali plac zabaw pośrodku slumsów. Do dzisiaj powstało dzięki tej inicjatywie już 130 boisk na całym świecie.
 
To, czy boisko na pewno powstanie, zależy od wyboru siedziby reprezentacji Holandii. Czy będzie to Kraków, dowiemy się pod koniec bieżącego roku. Jeśli tak się stanie, Holendrzy będą prowadzili otwarte dla kibiców treningi. W grę wchodzi także sparing z Wisłą Kraków oraz kręcenie reklamy z krakowskimi zabytkami w tle.

 

Źródło: „Gazeta Krakowska” | 2011-05-25

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciagaraże na wynajemdziałki na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Łowickidomy na wynajem powiat Łobeskimieszkania na wynajem gmina Regimindomy na wynajem gmina Tyczynmieszkania na wynajem w Kliniczkimieszkania na wynajem w Kolonia Mierzynmieszkania na sprzedaż w Kurzelowie

Deweloperzy

);