Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Polskie centrum dowodzenia

2011-12-07

Polskie centrum dowodzenia

Projektami realizowanymi przez niemiecki koncern budowlany pokierują menadżerowie z Warszawy.

W wyniku reorganizacji, do której doszło w niemieckim koncernie budowlanym Bilfinger Berger, polscy menadżerowie będą kierować europejskimi projektami infrastrukturalnymi koncernu – podaje „Puls Biznesu”.

Niemiecki koncern Bilfinger Berger realizuje rocznie kontrakty budowlane na całym świecie. Polacy będą zarządzać kontraktami realizowanymi w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, a także Skandynawii, ich łączną wartość szacuje się na prawie 3 mld zł rocznie.

Źródło: „Puls Biznesu” | 2011-12-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniakamienice na wynajemlokale użytkowe na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Kolbuszowskilokale użytkowe na wynajem powiat Hrubieszowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Stary Dzierzgońdomy na wynajem gmina M. Żorydomy na sprzedaż w Milczanachmieszkania na wynajem w Trzy Borkimieszkania na sprzedaż w Borzęcinie

Deweloperzy

);