Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Polski potop w Szwecji

2012-03-28

Polski potop w Szwecji

W kolejce po darmowe działki w jednej ze szwedzkich gmin ustawiły się setki Polaków.

Szwedzka gmina Nordmaling położona na północy kraju ogłosiła, że przekaże ochotnikom za darmo 100 działek. Warunkami uzyskania gruntów są: uzyskanie pozwolenia na budowę domu w ciągu dwóch lat i rozpoczęcie budowy w ciągu pięciu. Działki znajdują się w obszarach miejskich gminy Nordmaling na północy Szwecji  m.in. w Gräsmyr, Håknäs, Olofsfors, Lögdeå, Norrfors Nyåker.

Darmowe przekazanie działek pod zabudowę ma na celu walkę z wyludnieniem gminy, w której liczba ludności od kilku lat systematycznie się zmniejsza. Do tej pory po działki zgłosiły się setki Polaków.

Źródło: KRN.pl | 2012-03-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedażmieszkania na zamianędomy na sprzedaż powiat Tomaszowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Parczewskidomy na wynajem gmina Zielona Góradomy na sprzedaż gmina Lipnomieszkania na sprzedaż w Brzeziudomy na sprzedaż w Przybudkachdomy na wynajem w Czerskich Rumunkach

Deweloperzy

);