Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Polska w górę

2011-04-14

Polska w górę

Coraz wyraźniejsze zainteresowanie nieruchomościami w Polsce wykazują globalne fundusze i inwestorzy, m.in. z Bliskiego Wschodu.

Coraz wyraźniejsze zainteresowanie nieruchomościami w Polsce wykazują globalne fundusze i inwestorzy, m.in. z Bliskiego Wschodu. Polska jest stabilnym makroekonomicznie krajem, w którym nie ma zagrożenia różnego rodzaju klęskami żywiołowymi. Przekłada się to na podwyższone bezpieczeństwo dla lokujących kapitał. Obserwuje się także rosnący popyt na biura ze strony międzynarodowych korporacji w branży BPO. Spora grupa korporacji posiada już centra usługowe w Polsce.

Analitycy Jones Lang LaSalle w swoim raporcie zwrócili uwagę na fakt, że Polska należy do najbardziej atrakcyjnych rynków pod względem oferowanej powierzchni biurowej. W ścisłej czołówce europejskiej stawiają nas: rosnący popyt na biura, przewidywany wzrost czynszów oraz wartości nieruchomości.

Z raportu wynika, że globalna wartość transakcji inwestycyjnych nieruchomościami biurowymi osiągnęła 155 mld dol. w 2010 r. W tym roku kwota ta ma wzrosnąć do 190 mld dol., co będzie spowodowane wzrostem cen biurowców.

 

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-04-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniadziałki na sprzedażkamienice na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Starachowickimieszkania na wynajem powiat Działdowskimieszkania na sprzedaż gmina Sierpcmieszkania na sprzedaż gmina Kampinosdomy na wynajem w Ostrowkudomy na sprzedaż w Piekartachdomy na wynajem w Goski-Pełkach

Deweloperzy

);