Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Polska najlepszą w Europie lokalizacją dla nieruchomości

2008-07-15

Polska najlepszą w Europie lokalizacją dla nieruchomości

Polska jest na dziewiątym miejscu rankingu państw, w których warto zainwestować w nieruchomości. W Europie wyprzedza nas tylko Rosja.

Polska jest na dziewiątym miejscu rankingu państw, w których warto zainwestować w nieruchomości. W Europie wyprzedza nas tylko Rosja – podaje „Rzeczpospolita”.

Chiny i Indie to absolutni liderzy zestawienia. Jak czytamy dalej, w przypadku pierwszego z państw indeks wyliczany przez firmę doradczą A.T. Kearney (biorący pod uwagę m.in. koszty budowy, rentowność i ryzyko inwestycji) wynosi aż 968 pkt. Indie, drugie w zestawieniu, mają już tylko 215 pkt. Zresztą niemal cała czołówka rankingu to kraje Azji i Bliskiego Wschodu.

Analitycy A.T. Kearney uważają, że rynki Ameryki Północnej i Europy Zachodniej są już nasycone. – Polska to obecnie najlepsza w Europie lokalizacja inwestycji w nieruchomości. To tu globalni gracze powinni przenosić budowlane żurawie – podkreśla Aleksander Kwiatkowski, prezes A.T. Kearney w Polsce. Nasze atuty to dość małe ryzyko inwestycyjne i spore możliwości zarobku. Niestety, szanse te wynikają z zapóźnień, zwłaszcza infrastrukturalnych. Jest też wielki popyt na biurowce, a i Euro 2012 wymusi sporo inwestycji – dodaje dziennik.

Źródło: „Rzeczpospolita” 11.07.2008 | 2008-07-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemhale i magazyny na wynajemgaraże na sprzedażdomy na wynajem powiat Łaskidomy na wynajem powiat Legionowskimieszkania na sprzedaż gmina Łomazymieszkania na wynajem gmina Wymiarkimieszkania na sprzedaż w Gdowiedomy na wynajem w Ozgadomy na wynajem w Garkach

Deweloperzy

);