Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Polska na plus

2011-08-24

Polska na plus

W rankingu „The Economist” wyprzedzamy wiele potęg. Rodzimy PKB wzrósł o ponad 10 proc. w 4 lata.

Światowy kryzys nie zahamował wzrostu. Z opracowania analityków wynika, że w ciągu ostatnich czterech lat polski PKB odnotował wzrost o ponad 10 proc., a realny deficyt budżetowy był niższy niż przewidywano – dzięki temu rodzima gospodarka wyprzedziła m.in. Rosję – czytamy w sierpniowym raporcie „The Economist”.

Polska zajęła w rankingu piąte miejsce. Wyższe lokaty przypadły Chinom, Indiom, Argentynie i Indonezji, które zaliczane są do grona gospodarek wschodzących. Za Polską znalazły się m.in. Niemcy, Francja i Stany Zjednoczone.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-08-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęlokale użytkowe na sprzedażdomy na zamianęmieszkania na sprzedaż powiat Kazimierskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Jasielskidomy na wynajem gmina Ustrzyki Dolnelokale użytkowe na sprzedaż gmina Lubliniecdomy na wynajem w Popia Góramieszkania na sprzedaż w Siedlcudomy na wynajem w Tartaku

Deweloperzy

);