Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Podwyżki tuż tuż

2011-06-14

Podwyżki tuż tuż

Miasta gorączkowo szukają dodatkowych dochodów, które mają pomóc w ratowaniu budżetów oraz prowadzonych inwestycji.

Miasta gorączkowo szukają dodatkowych dochodów, które mają pomóc w ratowaniu budżetów oraz prowadzonych inwestycji. Sposobem na to mają być podwyżki opłat. Jest spowodowane również wzrastającymi kosztami,wysoką inflacją, wzrostem cen paliw i energii elektrycznej - podaje „Dziennik Gazeta Prawna”.

Samorządy terytorialne skomplikowaną sytuację finansową zawdzięczają ambicjom inwestycyjnym oraz koniecznością wypracowania w najbliższych latach nadwyżki operacyjnej. Wysokość nadwyżek w późniejszym czasie przełoży się na ewentualną możliwość zadłużania się. Wypracowanie nadwyżki będzie możliwe tylko i wyłącznie dzięki efektywnemu ratowaniu budżetu.
 
Z początkiem października więcej za mieszkania będą płacili mieszkańcy Wrocławia. Już od sierpnia podwyżkami zostanie objęta Warszawa. Również w sierpniu podrożeją tam bilety komunikacji miejskiej, ceny wzrosną o 30 proc. Natomiast ceny biletów komunikacji miejskiej w Trójmieście wzrosły już w maju.

 

Źródło: „Dziennik Gazeta Prawna” | 2011-06-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianękamienice do kupieniahale i magazyny do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Lubelskimieszkania na wynajem powiat Parczewskimieszkania na sprzedaż gmina Bychawalokale użytkowe na wynajem gmina Dobramieszkania na wynajem w Borowejdomy na sprzedaż w Guźniidomy na sprzedaż w Ozierskie

Deweloperzy

);