Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Podwyżka cen gazu

2012-03-19

Podwyżka cen gazu

Prezes Urzędu Regulacji Energetyki zatwierdził nowe ceny gazu. Najbardziej zmiany odczują ci, którzy ogrzewają nim swoje mieszkanie.

Prezes Urzędu Regulacji Energetyki zatwierdził nowe ceny gazu. Szacuje się, że średni wzrost opłat dla tych, którzy używają gazu tylko do przygotowywania posiłków, wyniesie 1 zł 81 gr netto miesięcznie. Z kolei odbiorcy, pobierający gaz do przygotowywania posiłków i podgrzania wody, zapłacą miesięcznie więcej średnio o 8,81 zł. Najbardziej wzrost odczują wszyscy ci, którzy ogrzewają mieszkania gazem, wzrost w tym przypadku wyniesie ok. 35 zł.

Powodem wzrostu cen gazu jest wyraźne osłabienie polskiej waluty zarówno w stosunku do euro, jak i do dolara amerykańskiego, co skutkuje wyższymi kosztami zakupu gazu z zagranicy. Wysokość zmian uzależniona jest od województw i taryfy, z której korzystają odbiorcy.

Źródło: KRN.pl | 2012-03-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniadomy do kupieniadomy na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Łódzki wschodnimieszkania na sprzedaż powiat Lubaczowskimieszkania na wynajem gmina Czaplinekmieszkania na wynajem gmina Osielskodomy na wynajem w Kolędziedomy na wynajem w Ponicachmieszkania na sprzedaż w Dusznikach-Zdroju

Deweloperzy

);