Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Podróżujący za przejazd zapłacą przez aplikację internetową

Agnieszka Świątek | 2019-07-16

Podróżujący za przejazd zapłacą przez aplikację internetową
W Toruniu wprowadzany jest nowy system biletowy

Kolejne miasto wprowadza bilet elektroniczny. System sam wybierze najlepsze rozwiązanie dotyczące rodzaju biletu.

OTI Europa ASEC i SIX PAYMENT SERVICES to firmy, które stworzyły innowacyjny system OTI GO, mający na celu ułatwienie procesu zakupu biletów na przejazd w toruńskiej komunikacji miejskiej za pośrednictwem aplikacji internetowej lub mobilnej. Po zalogowaniu się w systemie podróżny doładowuje konto przez dowolną formę płatności internetowej. Dzięki wpłacie pieniędzy na konto i akceptacji automatycznego pobierania środków, pasażer może kupować bilet w aplikacji. Po wejściu do autobusu wystarczy przyłożyć nośnik biletu do czytnika.

Pilotaż obejmie 17 autokarów kursujących na pięciu liniach autobusowych – 10, 12,14, 20 i 28 – Pierwszy etap testowania biletu elektronicznego jeszcze trwa. Ten pilotaż będzie inny. Proponujemy rozwiązanie, które nie jest ograniczone do korzystania z karty bankomatowej. Każdy nośnik, niezależnie od tego, czy to telefon, smartwatch czy karta płatnicza, może być nośnikiem biletu. System proponuje nam możliwości optymalizacji zakupu biletu – informuje Marcin Kowallek – dyrektor Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Torunia.
 

Koniec tego pilotażu planowany jest na koniec września 2019 roku. Do tego czasu powstaną filmy instruktażowe, które pomogą pasażerom odnalezienie automatu biletowego i jego obsługę w autobusie konkretnych linii.


 

 

 

 

Źródło: KRN.pl | 2019-07-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


3.3

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemgaraże na wynajemkamienice na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Konińskidomy na wynajem powiat Myśliborskilokale użytkowe na wynajem gmina Opole Lubelskiedomy na wynajem gmina Lubrzamieszkania na wynajem w Borówniedomy na wynajem w Borzewiskumieszkania na sprzedaż w Sadowie

Deweloperzy

);