Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Podniesienie limitu zwolnienia

2007-06-06

Podniesienie limitu zwolnienia

W piątek Ministerstwo Finansów przedstawiło przygotowany przez siebie projekt nowelizacji ustawy o VAT oraz ustawy o zwrocie VAT za materiały budowlane.

Podniesienie do 50 tys. zł obowiązującego dziś limitu zwolnienia z VAT przewiduje przedstawiony w piątek projekt nowelizacji ustawy o VAT oraz ustawy o zwrocie VAT za materiały budowlane przygotowany przez Ministerstwo Finansów – podaje „Gazeta Prawna”. Jak czytamy, teraz limit ten to 10 tys. euro i po przeliczeniu wynosi w tym roku 39 700 zł. Taka zmiana oznacza, że limit nie tylko wzrasta, ale także nie będzie już potrzeby jego corocznego przeliczania na złote.


Źródło: „Gazeta Prawna”, 5.06.2007 | 2007-06-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniakamienice na wynajemdomy poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat Staszowskidomy na wynajem powiat Kwidzyńskidomy na sprzedaż gmina Trzciellokale użytkowe na wynajem gmina Bukmieszkania na sprzedaż w Radoszewicachmieszkania na sprzedaż w Rakowiedomy na sprzedaż w Sokoły-Jaźwinach

Deweloperzy

);