Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Podmiejskie inwestycje

2011-05-13

Podmiejskie inwestycje

W Magnicach firma AB SA wybuduje centrum dystrybucyjne o powierzchni 27 tys. m kw.

W Magnicach - w pobliżu skrzyżowania autostrady A4 oraz Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, firma AB SA wybuduje centrum dystrybucyjne o powierzchni 27 tys. m kw - czytamy na portalu tuwroclaw.pl.

Budynek powstanie na działce o powierzchni 14,8 ha. W 2011 r. dokonywane będą prace projektowe oraz procedury formalne. Inwestycja ma zostać zakończona w 2015 r. Przedsięwzięcie zostanie wsparte dofinansowaniem w wysokości 30 proc. całej jego wartości z programu „Innowacyjna Gospodarka". Całkowity koszt inwestycji to 80 mln zł.

Firma AB SA to obecnie największy dystrybutor IT i elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Prowadzi działalność w Polsce, Czechach i na Słowacji. Obecnie zatrudnia 700 osób w trzech krajach.

Źródło: tuwroclaw.pl 12.05.2011 | 2011-05-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażmieszkania do kupieniakamienice do kupieniadomy na sprzedaż powiat M. Siemianowice Śląskielokale użytkowe na sprzedaż powiat Brzozowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Czarna Białostockadomy na sprzedaż gmina M. Koszalinmieszkania na wynajem w Obiecanowiemieszkania na sprzedaż w Izdebno-Koloniimieszkania na wynajem w Posiołku

Deweloperzy

);