Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Podmiejskie inwestycje

2011-05-13

Podmiejskie inwestycje

W Magnicach firma AB SA wybuduje centrum dystrybucyjne o powierzchni 27 tys. m kw.

W Magnicach - w pobliżu skrzyżowania autostrady A4 oraz Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, firma AB SA wybuduje centrum dystrybucyjne o powierzchni 27 tys. m kw - czytamy na portalu tuwroclaw.pl.

Budynek powstanie na działce o powierzchni 14,8 ha. W 2011 r. dokonywane będą prace projektowe oraz procedury formalne. Inwestycja ma zostać zakończona w 2015 r. Przedsięwzięcie zostanie wsparte dofinansowaniem w wysokości 30 proc. całej jego wartości z programu „Innowacyjna Gospodarka". Całkowity koszt inwestycji to 80 mln zł.

Firma AB SA to obecnie największy dystrybutor IT i elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Prowadzi działalność w Polsce, Czechach i na Słowacji. Obecnie zatrudnia 700 osób w trzech krajach.

Źródło: tuwroclaw.pl 12.05.2011 | 2011-05-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażkamienice do kupieniadziałki na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Pajęczańskimieszkania na wynajem powiat Radziejowskimieszkania na sprzedaż gmina Łękawicalokale użytkowe na sprzedaż gmina Brójcedomy na wynajem w Bronikowiedomy na sprzedaż w Brzozowo-Solnikachdomy na wynajem w Posejnele

Deweloperzy

);