Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Podgląd Placu Unii

2011-10-28

Podgląd Placu Unii

Dzięki otworowi umieszczonemu w ogrodzeniu przechodnie mogą zobaczyć, co aktualnie dzieje się na budowie.

Od początku prowadzonych przy kompleksie prac wielu przechodniów, spacerowiczów czy pasjonatów architektury wykazuje duże zainteresowanie tym, co dzieje się za ogrodzeniem. Udostępniliśmy im specjalne okno, przez które można podglądać, jak powstaje Plac Unii – powiedział Marc Lebbe, członek zarządu Liebrecht & wooD.

Okno na Plac Unii znajduje się od ul. Waryńskiego. Dodatkowo, od czerwca na ogrodzeniu znajduje się wystawa pt. „Historia Placu Unii Lubelskiej od przeszłości do teraźniejszości”.

Plac Unii jest wspólną inwestycją  Liebrecht & wooD oraz BBI Development. Zgodnie z przyjętym projektem, między dwoma 6-kondygnacyjnymi budynkami wyrośnie 90-metrowy wieżowiec. Obecnie prace podziemne osiągnęły najniższy poziom – wylewana jest płyta fundamentowa o dwóch grubościach: 1,30 m dla niższych budynków i 2,30 m dla wieży.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-10-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniadziałki do kupieniakamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat Tomaszowskilokale użytkowe na wynajem powiat Ostrowieckidomy na sprzedaż gmina Dobrzyń nad Wisłąmieszkania na wynajem gmina Łochówmieszkania na wynajem w Kępa Chwałowskamieszkania na sprzedaż w Mierzyniedomy na sprzedaż w Legionówka Goszycka

Deweloperzy

);