Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Plebiscyt Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań 2007 – IV edycja

2007-08-07

Plebiscyt Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań 2007 – IV edycja

Czy umowa z deweloperem była tak sformułowana, aby chronić Twoje interesy? Rzetelnie poinformowano cię o wszystkich kosztach zakupu mieszkania? Czy lokal był tak atrakcyjny, jak obiecywał folder reklamowy? Twój głos w ważnej sprawie – to hasło IV edycji Plebiscytu Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań.

Czy umowa z deweloperem była tak sformułowana, aby chronić Twoje interesy? Rzetelnie poinformowano cię o wszystkich kosztach zakupu mieszkania? Czy lokal był tak atrakcyjny, jak obiecywał folder reklamowy? Twój głos w ważnej sprawie – to hasło IV edycji Plebiscytu Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań. Organizatorem plebiscytu jest Murator EXPO, partnerem w dziedzinie realizacji i opracowania badań - Instytut GfK Polonia. Plebiscyt Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań jest badaniem określającym poziom satysfakcji klienta dokonującego zakupu nowego domu lub mieszkania na rynku pierwotnym. Niezmiennie od czterech lat służy pozyskaniu wiedzy o jakości oferty i usług świadczonych przez deweloperów i spółdzielnie mieszkaniowe, udostępnianiu jej kupującym domy i mieszkania a także promocji tych firm, które dbają o jakość oferowanego produktu, a ich współpracę z klientami cechuje uczciwość i rzetelność.

W organizowanym po raz czwarty badaniu ankieterzy GfK Polonia zapukają w sierpniu br. do drzwi mieszkańców nowych stołecznych osiedli, oddanych do użytku od stycznia 2004 do grudnia 2006 roku. Tegoroczne wyniki badań, oparte na opiniach mieszkańców, będą źródłem aktualnych informacji o jakości produktów i usług deweloperskich i dadzą możliwość analizy zmian zachodzących na rynku mieszkaniowym. Pozwolą także wyłonić laureatów wśród deweloperów i spółdzielni mieszkaniowych w trzech kategoriach: Rzetelność, Jakość Obsługi Klienta oraz Atrakcyjność Oferty.

Partnerem i wykonawcą badań jest po raz trzeci Instytut Badania Opinii GfK Polonia – polski oddział międzynarodowej grupy firm badawczych występujących pod wspólnym szyldem GfK, jeden z liderów badań rynkowych branży budowlanej w Polsce.

Jedną z trzech kategorii tegorocznego Plebiscytu Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań jest rzetelność, rozumiana jako solidne wywiązanie się dewelopera czy spółdzielni ze złożonych klientowi obietnic, poinformowanie go o wszystkich kosztach, a także jakość zawartej umowy.

Kolejna kategoria pytań, które są zadawane mieszkańcom nowych warszawskich osiedli, ma związek z jakością obsługi klienta, i dotyczy postrzegania prezentacji reklamowych mieszkań i domów oraz dostępności i jakości kontaktów z pracownikami biura obsługi klienta. Profesjonalizm w obsłudze klienta często przesądza o tym, jak deweloper czy spółdzielnia mieszkaniowa są postrzegani wśród kupujących mieszkania.

Na blok zagadnień obejmujący atrakcyjność oferty dewelopera czy spółdzielni składają się pytania o tempo realizacji inwestycji, ceny zakupu i utrzymania mieszkania, estetykę i funkcjonalność oraz technologię i infrastrukturę budynku.

Więcej informacji na temat Plebiscytu: zobacz

Źródło: Murator EXPO | 2007-08-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniadomy na wynajemmieszkania do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Ryckimieszkania na sprzedaż powiat Bartoszyckimieszkania na sprzedaż gmina Świerzawadomy na sprzedaż gmina Kolbuszowamieszkania na sprzedaż w Łagiszyniedomy na sprzedaż w Mała Wólkamieszkania na sprzedaż w Obrominie

Deweloperzy

);